Select Page

HİZMETLERİMİZ

ANAHTAR TESLİM PROJELERİMİZDE İZLEDİĞİMİZ ÜÇ ANA YOL

Projelendirme

Kurulum ve

Devreye

Alma

Satış Sonrası

Teknik

Destek

PROJELENDİRME

1. İhtiyac Duyulan Sistem

İhtiyaç duyulan sistem ile ilgili bizlerden beklentileri hakkında bilgiler alınıyor.

2. Ön Çalışma İçin Gerekli Bilgiler

Layout ölçüleri, Ürün ölçüleri, İstenilen çevrim süresi ve gerekli bilgiler alınıyor.

3. Gerekli Ekipmanların Belirlenmesi & Yerleşim Çalışması

Gelen datalar doğrultusunda Simülasyon programımızda  yerleşimi oluşturmaya başlanıyor. Projeye uygun robot eli tasarımı yapılıyor. Gerekli olan robot eli, mekanik sistemler, sensörler, konveyörler, robot yükselticisi yerleşim alanına ekleniyor. Bununla birlikte güvenlik ekipmanlarını (Fence, Alan tarayıcı ve Işık perdeleri) de yerleşim alanına ekleniyor.

4. Simülasyon Çalışmaları

Yerleşim tamamlandıktan sonra sisteme uygun robot veya robotlar belirleniyor. Belirlenen robotlar üzerinde erişim testi, ağırlık testi ve çevrim süresi testleri yapılıyor. Çevrim testlerinin tamamlanması ile birlikte simülasyon videosu gönderiliyor.

KURULUM VE DEVREYE ALMA

 

1. Ürün İmalatı ve Tedariği

Projede belirlenen çevresel birimlerin satın alma süreci başlatılıyor.

2. Kendi Sahamızda Kurulum 

Kendi sahamızda robotumuzu ve çevresel birimlerin montajını yapıyoruz. Montaj işlemleri tamamlandıktan sonra çevresel birimlerin testi, mekanik sistemlerin testi ve senaryo testlerimizi gerçekleştiriyoruz.

3. FIT Testleri

Testlerimizin tamamlanmasının ardından Müşterimizi sahamıza davet ediyoruz. Sistemimiz  sahamızda gösteriyoruz ardından sistemin nasıl çalışacağını anlatıp sistemimizi çalıştırıyoruz.

4. Onayınız Saha Kurulumu ve Sistemin Devreye Alınması

Sistemimiz Müşterimizden Ön kabulü aldıktan sonra saha kurulumunu yapıyoruz. Saha kurulumu tamamlandıktan sonra sistemimizi devreye alıyoruz.

5. Eğitim & Döküman

Müşterinin isteği üzerine 1 veya 2 gün eğitim veriyoruz. Eğitimimizde sistemi çalıştırırken ilk yapacakları işlemleri anlatmakla birlikte sistemi baştan aşağıya anlatıyoruz. Daha sonra robot kullanma, nokta tanımlama, program yedeği alma ve program yedeğinin yüklenmesi vb. Konularda eğitim veriyoruz.

Dökümanımız sistemin güvenliğini, eğitimde anlatılan konuları içeren bir sistem kullanma ve çalıştırma klavuzu veriyoruz. Bununla birlikte Sistemin elektrik projesini de panomuzun içerisine yerleştiriyoruz. Sistemimizin yedek parça listesini de ilgili görevliye veriyoruz.

SATIŞ SONRASI TEKNİK DESTEK

 

1. 7/24 Müşteri Desteği

Sistemimizin garanti süresi boyunca uzaktan desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

2. Bakım, Servis Desteği

Servis desteğini tespit edilmesi durumunda zaman kaybı yaşanmaması için en erken zamanda servis desteğimizi sağlıyoruz.

3. Yedek Parça Desteği

Sistemi devreye alıp müşteriye teslim ettiğimizden sistemin yedek parça listesini müşterimiz ile paylaşıyoruz. Müşteri dilerse yedek parçaları önceden bizlerden temin edebilir veya ihtiyacı olduğunda alabilir.